26 Кві 2024 Час показати, що безпека – це не просто слово, а наш пріоритет!В рамках тижня безпеки дитини в ліцеї “Перспектива” були влаштовані захоплюючі змагання ( кидання гранати, смуга перешкод, стрибання через скакалку).Енергія і драйв переповнювали кожного, але нвйбільш видовищним було перетягування канату між збірною учнів 11 класів і командою вчителів.Ми разом продемонстрували важливість командної роботи та взаємопідтримки в будь – якій ситуації.Це було хайпово, на максимумі адреналін, але найголовніше – це була безпека!Р.S. 11-б ( 1 місце)!А фотки і відео допожуть повторно пережити цю захоплюючу атмосферу!