Сьогодні у нашому закладі відбулася зустріч з молодою, креативною письменницею, госпітальєркою, волонтеркою Оленою Герасим’юк, яка в цьому році отримала престижну літературну премію «Княгиня Роси»
Зустріч з Оленою Герасим’юк виявилася надзвичайною подією, яка залишила свої відблиски в серцях кожного учасника. Її вражаюча особистість, неординарний погляд на світ та палке патріотичне ставлення до рідної країни, перетворили цей захід на незабутню подорож у світ її думок і переживань.
З самого початку зустрічі було відчутно теплоту та відкритість. Олена Герасим’юк з великим ентузіазмом відповідала на запитання учнів, ділилася своїми думками та досвідом. Її сучасний погляд на світ та життя надихав кожного присутнього на нові досягнення та самовдосконалення. З великою повагою Олена згадувала свого дідуся, нашого земляка Дацюка Михайла Федоровича, який прекрасно малював, писав вірші і навіть створив музей у власному будинку.
Під час зустрічі діти активно запитували письменницю про її творчість, про волонтерську діяльність, а також про її погляд на сучасні проблеми суспільства. Відповіді Олени Герасим’юк були надзвичайно цікавими та проникливими, вона ділом кожного дня доводить, що кожна людина може внести вагомий внесок у розвиток суспільства та покращення життя інших людей.
Вразили учнів не тільки вірші Олени, але й розповідь про батальйон «Госпітальєри» – український волонтерський медичний батальйон, в якому вона перебуває з 2014 року. Олена розповіла про те, що госпітальєри займаються наданням першої медичної, домедичної допомоги та евакуацією поранених українських воїнів з найгарячіших ділянок фронту. Сотні тисяч врятованих життів, кожна історія унікальна і викликає гордість за українців.
Бібліотеці закладу Олена разом з своїми збірками віршів, подарувала збірки молодих поетів, які навічно залишилися в строю, янголів, які споглядають на нас з висоти неба.
Волонтерська діяльність Олени – це окрема сторінка її життя та ще один доказ того, що такі люди народжуються один раз на сто років. Наша ліцейна громада також долучилася до цієї діяльності. Ми передали Герасим’юк Олені
3 000 грн на евакуаційний автобус «Австрійка». Назва евакуаційного автобуса присвячена пам’яті кропивничанки, парамедикині медичного батальйону «Госпітальєри» Наталії Фраушер із позивним «Австрійка». Наталія жила в Австрії, мала там родину. Та від початку повномасштабного вторгнення також не змогла стояти осторонь і повернулася до України, служити в ряди «Госпітальєрів». Вона загинула під час евакуації поранених, тоді спецавтобус зіткнувся з вантажним автомобілем КрАЗ. Наші маленькі ліцеїсти передали воїнам листи і смаколики
Зустріч з письменницею, госпітальєркою та волонтеркою Оленою Герасим’юк була неординарною та надзвичайно важливою для всіх присутніх. Її тепла та щира участь, а також глибокі знання і досвід допомогли кожному зрозуміти важливість власної діяльності у сучасному світі.
![](http://xn----8sbfkbaveme1cbmos7c7r.xn--j1amh/wp-content/uploads/2024/04/436130522_2928658953938490_8328861998454881840_n.jpg)
![](http://xn----8sbfkbaveme1cbmos7c7r.xn--j1amh/wp-content/uploads/2024/04/436225722_2928658903938495_5325983195523270525_n.jpg)
![](http://xn----8sbfkbaveme1cbmos7c7r.xn--j1amh/wp-content/uploads/2024/04/436260238_2928658837271835_8449532798012281753_n.jpg)
![](http://xn----8sbfkbaveme1cbmos7c7r.xn--j1amh/wp-content/uploads/2024/04/436261755_2928658750605177_2901899260583019599_n.jpg)
![](http://xn----8sbfkbaveme1cbmos7c7r.xn--j1amh/wp-content/uploads/2024/04/436347924_2928658660605186_2953626429523726102_n.jpg)
![](http://xn----8sbfkbaveme1cbmos7c7r.xn--j1amh/wp-content/uploads/2024/04/436163341_2928658547271864_6504231727623420671_n.jpg)
![](http://xn----8sbfkbaveme1cbmos7c7r.xn--j1amh/wp-content/uploads/2024/04/436209919_2928658517271867_559596465824225966_n.jpg)