11 квітня 2024 року в Бориспільському ліцеї «Перспектива» вчителем історії Трандафіловою Н.А. були проведені години спілкування на тему: «Міста-герої України», присвячені 2-й річниці звільнення населених пунктів різних регіонів нашої держави від російської окупації.
Міста-герої України мають велике історичне значення та символізують мужність, відвагу та відданість українського народу.
Здобувачі освіти почули розповіді про запеклі бої у перші місяці війни, презентували власні проєкти.
Учні згадали Героїв, які боронили і боронять свою землю, відстоюючи своє право на життя і свободу та вшанували пам’ять мужніх подвигів наших українців![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![](http://xn----8sbfkbaveme1cbmos7c7r.xn--j1amh/wp-content/uploads/2024/04/436402962_3597949627135218_8752366361973334775_n.jpg)
![](http://xn----8sbfkbaveme1cbmos7c7r.xn--j1amh/wp-content/uploads/2024/04/435693670_3597949640468550_1787579903710660834_n.jpg)