Напередодні довгоочікуваних весняних канікул учні 7-Д, Е, Є відвідали навчально-розважальний центр ” Експериментаніум”.
Експозиція музею налічує більше 250 інтерактивних експонатів і присвячена механіці, оптиці, електриці, магнетизму і акустиці. Семикласники відвідали анатомічний відділ, відділ “Таємниці води” та “Новітні технології”. Також у музеї діти знайшли ілюзії, головоломки, лазерний і дзеркальний лабіринти, спостерігали зародження торнадо, створили блискавку, змусили літати магніт і навіть зазирнули у нескінченність. Учні на власні очі побачили, як працює фізичний закон, про який йшлося на шкільних уроках.