Сьогодні, як ніколи, зростає співпраця освітнього закладу з працівниками ювенальної превенції.
Своєчасне виявлення, припинення та розкриття можливих фактів використання соціальних мереж, мессенджерів з боку спеціальних служб країни агресора, неповнолітніх до організації та вчинення терористичних актів або диверсій на ОКІ, з метою доведення до учасників освітнього процесу інформації про використання ворогом громадян України у своїх протиправних цілях
на шкоду державній безпеці України; негативні наслідки для обороноздатності держави і безпеки пасажирських перевезень; відбулась дана зустріч з начальником сектору ювенальної превенції Бориспільського РУП Андрієм Хімічем.
На завершення він побажав учням безпечного і спокійного життя, а ми в свою чергу висловили свою подяку.
![](http://xn----8sbfkbaveme1cbmos7c7r.xn--j1amh/wp-content/uploads/2024/02/424591061_3540282542852206_8254378447279912718_n-1024x1024.jpg)
![](http://xn----8sbfkbaveme1cbmos7c7r.xn--j1amh/wp-content/uploads/2024/02/424666295_3540282572852203_2174933345716879665_n-1024x1024.jpg)