Інтерактивний урок до Дня Соборності України.
Учні пройшли захопливий квест і переконалися, що знають українські традиції, символіку, літературу, музику. ![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
Понад 100 років тому Акт Злуки увінчав прагнення українців обох частин України обʼєднатися.
У тексті Акта Злуки утверджувалось: «Однині воєдино зливаються століттями одірвані одна від одної частини єдиної України – Західно-Українська Народна Республіка (Галичина, Буковина і Угорська Україна) і Наддніпрянська Велика Україна. Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка».
Однак тоді об’єднання України відбулося суто символічно: вже через кілька тижнів після проголошення Акта злуки більшовики захопили Київ, пізніше поляки окупували Східну Галичину, а Чехо-Словаччина – Закарпаття.
Сьогодні нащадки більшовиків окупували Східні і Південні області нашої країни, але на захист повстали всі українці не залишаючи шанс ворогу залишитися на нашій землі. Ми живемо, вчимося, допомагаємо ЗСУ і дослухаємось до слів Тараса Григоровича: «Свою Україну любіть. Любіть її… во врем ‘я люте, в остатню, тяжкую мінуту за неї Господа моліть». ![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![](http://xn----8sbfkbaveme1cbmos7c7r.xn--j1amh/wp-content/uploads/2024/01/420339082_3800162713588790_2311244013780664800_n-1536x1152.jpg)
![](http://xn----8sbfkbaveme1cbmos7c7r.xn--j1amh/wp-content/uploads/2024/01/420513366_3800162800255448_4002199058371473401_n-1536x1152.jpg)
![](http://xn----8sbfkbaveme1cbmos7c7r.xn--j1amh/wp-content/uploads/2024/01/420398415_3800162720255456_3847720684103685208_n-768x481.jpg)
![](http://xn----8sbfkbaveme1cbmos7c7r.xn--j1amh/wp-content/uploads/2024/01/420299761_3800162773588784_4580384592907139836_n-768x576.jpg)