03 січня 2024 року на базі Бориспільського ліцею «Перспектива» імені Володимира Мономаха відбувся семінар для вчителів української мови та літератури на тему: «Інноваційні методи навчання на уроках української мови та літератури».
У реаліях російсько-української війни як протидія ворожій пропаганді важливим субʼєктом є школа, адже як ніколи потрібно виховувати школярів патріотами, успішними в житті.
Допомагають освітньому контенту зустрічі з цікавими, креативними людьми, одна з яких відбулася в нашому закладі з мистецьким проєктом «Мур», який популяризує українську літературу, демонструє нове звучання українських класиків, засновником якого є Олександр Хоменко.
Таке спілкування зачепило кожного освітянина та надихнуло, окрилило для результативної професійної діяльності.
![](http://xn----8sbfkbaveme1cbmos7c7r.xn--j1amh/wp-content/uploads/2024/01/415883988_3530105020586346_7471470579703421952_n.jpg)
![](http://xn----8sbfkbaveme1cbmos7c7r.xn--j1amh/wp-content/uploads/2024/01/416000429_3530105057253009_89092102908583481_n.jpg)
![](http://xn----8sbfkbaveme1cbmos7c7r.xn--j1amh/wp-content/uploads/2024/01/415481201_3530105063919675_4852692274455920707_n.jpg)
![](http://xn----8sbfkbaveme1cbmos7c7r.xn--j1amh/wp-content/uploads/2024/01/415510638_3530105040586344_7121088259762380031_n.jpg)
![](http://xn----8sbfkbaveme1cbmos7c7r.xn--j1amh/wp-content/uploads/2024/01/415961937_3530105027253012_7087652880802799295_n.jpg)