В 2023 році День фізичної культури і спорту України припадає на 9 вересня.
А ми святкуємо його вже сьогодні. У ліцеї відбулися спортивні змагання для учнів 7-х класів під гаслом «НЕЗЛАМНІ».
Вітаємо переможців та призерів змагань!
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
7-Г клас
![🥈](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
7-В клас
![🥉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)
7-Б клас
Також до святкування Дня фізичної культури і спорту в ліцеї охоче долучилися команди 4-тих класів. Діти виявили не лише швидкість, спритність, азарт та активність в естафетах, а й ерудованість, кмітливість та винахідливість під час проведення спортивної вікторини. Спорт - це завжди весело та цікаво!
Дякуємо учасникам, вболівальникам, класоводам, учням-лідерам нашого ліцею за сприяння та допомогу при підготовці та проведенні цього спортивного дійства, вчителям фізичної культури за підготовку та проведення змагань.